O tym, co umacnia na studiach medycznych

Od zawsze śniłaś, żeby pracować w opiece medycznej. Z tego powodu przebyłaś studia lekarskie. No bo które inne mogłyby Tobie pasować. Charakteryzujesz się altruizmem a pomoc innym masz ot tak w sobie. Jeszcze jako dziecko przynosiłaś zranione zwierzątka do mieszkania. Bardzo ich żałowałaś. Czule się nimi opiekowałaś. Żywiłaś je, podawałaś lekarstwo. Mówiąc krótko, robiłaś z naszego mieszkania przydomową przychodnię dla zwierząt. Kiedy się ku temu protestowaliśmy, płakałaś. Tłumaczyłaś nam, że biedne zwierzaki nie posiadają nikogo. Są bezbronne i zdane wyłącznie na Ciebie. Wraz z tatą ulegaliśmy Twoim fanaberiom.

Gdy dojrzałaś, w Twoim kręgu zamiłowań ukazała się medycyna. Oświadczałaś, iż pragniesz wykonywać pracę w tej profesji, dlatego że to specjalizacja przyszłościowa. Zyski doktora specjalisty są duże. Co więcej wyraz medyk każdemu łączy się z szacunkiem. Moment kształcenia był dla Ciebie dosyć trudny. Ten ogrom materiału do opanowania, nieprzespane noce. Całość trochę Cię przerosła. Nie oczekiwałaś, że owe studia pochłoną tak dużo energii i czasu.

Początkowa idea o zrezygnowaniu ze studiów pojawiła się w trakcie praktyk w prosektorium. Dopiero wtedy doświadczyłaś, czym jest śmierć. Bycie Panią lekarką w tej chwili nie nasuwało wyłącznie pozytywnych asocjacji. Czułaś się niedobrze, kiedy w pobliżu, na sąsiednim stanowisku odbywało się sprzątanie po zmarłym poznań. Opiekun Twoich studiów tłumaczył Ci, iż to normalna operacja. Był świadomy tego, że sekcja zwłok dla młodych studentów to coś okropnego. Dowodził, iż odraza do ludzkich zwłok niebawem minie.

sprzątanie po zmarłym poznań


Po czasie dałaś radę zaakceptować tego rodzaju obraz. Studia również stały się milsze. Zaś Ty nabrałaś odwagi oraz pożądanego doświadczenia. Jako jedna z nielicznych zrealizowałaś studia z wysokim rezultatem. Udało Ci się zdobyć staż w sąsiednim szpitalu. Na szczęście nie stanowił on dla Ciebie takiego obciążenia. Bo Ty się przeistoczyłaś. Okrzepłaś i stałaś się mocniejsza.

Related Images